عرض تسلیت به دکتر محمد کاظم واعظ موسوی

انا لله و انا علیه راجعون

آقای دکتر محمد کاظم واعظ موسوی، فقدان پدر بزرگوارتان ما را سخت  اندوهگین ساخت، غفران و رحمت الهی  برای آن عزیز از دست رفته و سلامتی و طول عمر با عزت برای جناب عالی از پروردگار  متعال خواهانیم.

 

انجمن علمی مدیریت ورزشی ایران

 

لازم به ذکر است که مجلس ختم آن مرحوم روز شنبه 12 اسفند از ساعت 15:30 تا 17 در مسجد اعظم قلهک برگزار خواهد شد. 

تقدیر از دو اختراع اعضاء انجمن در جشنواره اختراعات حوزه سلامت و پزشکی

به نقل از روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبائی، در دومین جشنواره اختراعات و ابداعات حوزه سلامت و پزشکی که همزمان با سومین کنگره بین المللی پزشکی شخصی در 24 تا 26 بهمن ماه 1397 در تهران برگزار شد، از سوی دکتر حبیب هنری (دبیر انجمن و دانشیار دانشگاه علامه طباطبائی)، مهندس علیرضا احمدی (سرپرست کمیته نظریه پردازی و آزاد اندیشی انجمن و دانشجوی دکتری دانشگاه علامه طباطبائی) و سمیه رستمی آذر (عضو پیوسته انجمن و دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد اسلامی) دستاوردهای علمی دو اختراع با عناوین" دستگاه سنجش توان بی هوازی در پرش سارجنت " و " دستگاه تقویت کننده عضلات داخلی ران پا" ارائه گردید که با استقبال از سوی متخصصان و داوران حوزه سلامت و پزشکی روبرو شد.

ثبت اختراع و شرکت در جشنواره های مربوطه از آیتم های ارزیابی انجمن های علمی از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. در این راستا انجمن مدیریت ورزشی ایران نیز درصدد است از ایده های نو، ابداعات و اختراعات اعضاء محترم استقبال و حمایت نماید.

 

تجلیل از 5 استاد به پاس یک عمر تلاش سازنده

همزمان با برگزاری چهارمین همایش ملی انجمن علمی مدیریت ورزشی، از 5 استاد مدیریت ورزشی کشور به پاس یک عمر تلاش و خدمت در این حوزه تقدیر به عمل آمد.

دکتر محمدعلی قره، دکتر فریده هادوی، دکتر حمید خداداد کاشی، دکتر علی محمد امیرتاش و دکتر هاشم کوزه چیان این 5 استاد بزرگوار بودند.

انجمن علمی مدیریت ورزشی ایران


تهران - خ کریم خان - ابتدای خ عضدی ساختمان معاونت فرهنگی  دانشگاه علامه طباطبایی  ط 2 اتاق 215 

شماره تماس:  81032224

موبایل: 09903969692

کد پستی:1597633141

مسئول روابط عمومی: خانم سجده مرادی  

ایمیل انجمن:iranissma@gmail.com

 لطفا برای پیگیری مقالات تنها از طریق ایمیل نشریه info@ntsmj.issma.ir مکاتبه نمایید.   

 

 

ISSMA.IR

تم آبی     تم اصلی

کلیه حقوق این تارنما متعلق به انجمن علمی مدیریت ورزشی ایران می باشد.